Centrum motorowodne

sopot - wypożyczalnia skuterówNASZE CENTRUM CZYNNE JEST W OKRESIE WAKACJI

Jesteśmy największym na Pomorzu Centrum Motorowodnym i jedyną w Polsce wypożyczalnią skuterów wodnych z autoryzacją   - zobacz dyplom.

Mieścimy się w samym sercu Sopotu,  200 m od Molo w Sopocie, po jego prawej stronie, wejście na plażę nr 25.

Jako autoryzowana wypożyczalnia skuterów wodnych dysponujemy kilkoma skuterami wodnymi Sea Doo. Wypożyczamy skutery 3 osobowe, o mocy 130KM.

Proponujemy także loty spadochronem holowanym za łodzią motorową. Można polatać samemu lub z drugą osobą gdyż jako jedyni na naszym wybrzeżu robimy loty spadochronem 2 osobowym!!! 

Ponadto zapraszamy na wielkie szaleństwo na oponkach holowanych przez nasze łodzie motorowe... posiadamy w ofercie oponki 3-4 osobowe, siedzące oraz leżące. Możemy oponki łączyć ze sobą i dzięki temu zabierzemy na przejażdżki nawet 10 osób jednocześnie :) Posiadamy też oponki do spokojniejszej zabawy, dla rodziców z dziećmi (siedzące). W naszej ofercie znajduje się również sprawdzony banan 6 osobowy, który doskonale spisuje się na dużych falach.

Całe rodziny oraz grupy przyjaciół zapraszamy na rejsy naszymi łodziami motorowymi RIB. Organizujemy wyprawy do wszystkich miejscowości na półwyspie Helskim, jak i wycieczki do Gdańska gdzie można wpłynąć aż na Stare Miasto, do Gdyni oraz torpedowni oddalonej o kilka kilometrów za portem Gdyńskim.

Centrum Motorowodne czynne jest od ostatniego weekendu czerwca do ostatniego weekendu sierpnia (możliwość umawiania się w innym terminie telefonicznie). Każda osoba pływa obowiązkowo w kamizelkach asekuracyjnych.